O NAS

KIM JESTEŚMY

Kreujemy. Inspirujemy.
Drukujemy!

Od ponad 17 lat nieprzerwalnie zwiększamy swój potencjał organizacyjny i technologiczny w zakresie druku etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych i opakowań z serii flexible packaging.
Posiadamy dwie uzupełniające się technologie druku - technologię druku fleksograficznego oraz technologię druku cyfrowego, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby rynku w zakresie wysoko- i niskonakładowej produkcji etykiet i opakowań.

Dzięki specjalistycznej wiedzy opartej na badaniach rynku w zakresie najnowszych trendów w tworzeniu i projektowaniu opakowań, a także dzięki współpracy w najlepszymi specjalistami z branży, jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalne rozwiązania w zakresie skutecznej identyfikacji i kreacji opakowania produktu.

Zainteresowany ?

Image

NASZA PRZEWAGA

Nie tylko drukujemy ...

Doradzamy

Zamawiając u Nas etykiety masz pewność, że doradzimy jak wykonać projekt etykiety który, będzie przygotowany nie tylko z uwzględnieniem najnowszych trendów z zakresu designu opakowań, ale też będzie właściwie opracowany pod względem przygotowania do druku.

Szkolimy

Prowadzimy Akademię Aniflex, serię autorskich warsztatów stworzonych z myślą o naszych Klientach. Uczestnicy Akademii podczas kilkugodzinnego spotkania mają możliwość poznania niestandardowych rozwiązań surowcowych, metod uszlachetniania druku oraz zagadnień z zakresu projektowania i produkcji etykiet samoprzylepnych. Najlepsi specjaliści firmy podpowiadają m.in. jak prawidłowo przygotować plik do druku, czym się kierować przy wyborze technologii oraz w jaki sposób tworzyć “skuteczne” opakowania.

Wspieramy

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu nowości technologicznych i surowcowych. Śledzimy najnowsze trendy związane z projektowaniem etykiet i opakowań; wiemy jak wykorzystać działania marketingowe dla zwiększania sprzedaży produktów. Te i inne przesłanki pozwalaną nam oferować naszym Klientom wsparcie i doradztwo marketingowe oraz pomoc przy wdrożeniach nowych projektów opakowań.

Nagradzamy

Jesteśmy wdzięczni za każde zamówienie; wdzięczność ta zaowocowała wdrożeniem Programu Partnerskiego, w którym nagradzamy naszych Klientów za dokonywane zakupy i zaufanie. Realizowane zamówienia przekładamy na rabaty, szkolenia, darmowe wydruki. Lubimy też robić niespodzianki ;)

Dbamy o jakość ...

Certyfikat ISO 9001 Aniflex

ISO 9001

Głównym celem Aniflex Głowacka Wojtaszek sp.j. jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oraz oferowanie produktów najwyższej jakości. Dbając o doskonalenie i rozwój świadczonych przez naszą drukarnię usług w 2013 roku uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych.

Certyfikat HACCP Aniflex

HACCP

Chcąc rozwijać się w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym oraz dbając o sprawy bezpieczeństwa produktu, w 2021 roku wdrożyliśmy i utrzymujemy certyfikowany system HACCP, zgodny z wymaganiami Codex Alimentarius. Wierzymy, że dzięki postępowaniu według standardów systemu HACCP kontrola naszych wyrobów jest precyzyjna i skuteczna.

Certyfikat FSC Aniflex

FSC®

Wszystkie pozyskiwane przez Aniflex surowce pochodzą od producentów wytwarzających go według standardów FSC® . Certyfikat ten stanowi dowód, że materiały papiernicze używane do produkcji etykiet samoprzylepnych w naszej firmie spełniają określone normy i pochodzą z legalnych źródeł (numer licencji firmy Aniflex FSC-C158782).

Kodeks Etyki Aniflex

Kodeks Etyki

ETI (Ethical Trading Initiative) pomaga organizacjom zarządzać kwestiami dotyczącymi praktyk pracowniczych, w których wszyscy pracownicy są wolni od wyzysku i dyskryminacji, pracują w warunkach nieprzymusowych, zapewnione jest im bezpieczeństwo w pracy i traktowani są sprawiedliwie. Jak Przedsiębiorca dla którego wskazane wartości stanowią fundament prowadzenia działalności, Spółka Aniflex podjęła się opracowania oraz wdrożenia Kodeksu Etyki.

Nasz zespół

Jesteśmy fajnym, zgranym zespołem ...
Zresztą, zobaczcie sami ...

Bo współpraca się opłaca
Bo współpraca się opłaca
Praca nad projektem to ciekawa sprawa ;)
Praca nad projektem to ciekawa sprawa ;)
Zgrany zespół to podstawa
Zgrany zespół to podstawa
Koledzy z działu produkcji
Koledzy z działu produkcji

Tacy jesteśmy
naprawdę.

Mogliśmy tu wrzucić piękne, pozowane zdjęcia studyjne... ale my wolimy spontan :)
W końcu to tacy jesteśmy naprawdę!
Na co dzień, i dla Was!

Dobra praca wyróżnia ;)
Dobra praca wyróżnia ;)
Tak się razem bawimy
Tak się razem bawimy
Gdy Szef się dowie, że masz urodziny ;)
Gdy Szef się dowie, że masz urodziny ;)

Nasze wartości

Image

Uczciwość ...

Na każdym etapie naszej działalności uczciwość stanowi fundament wszelkich podejmowanych aktywności. Uczciwością kierujemy się przy wycenach, w trakcie tworzenia projektów czy doborze technologii druku. Uczciwie zdarza nam się też przyznać do błędu …

Odpowiedzialność ...

Wykonujemy pracę rzetelnie, a za jej rezultaty bierzemy pełną odpowiedzialność. Ale w naszym przypadku odpowiedzialność to coś więcej … jesteśmy świadomi zagrożeń wynikających ze zmian klimatycznych. Dlatego też, jako producenci etykiet i opakowań, bierzemy odpowiedzialność na naszą planetę. Nieustannie zachęcamy naszych Klientów do korzystania z bardziej ekologicznych rozwiązań etykietowych. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Odwaga ...

Kochamy niestandardowe rozwiązania! To z nami stworzysz unikalny projekt opakowania, u nas zobaczysz genialne (choć mało popularne) surowce do produkcji etykiet, to w naszej siedzibie poznasz proces produkcji etykiet (u nas dni otwarte trwają cały rok!). Masz odwagę, aby powierzyć nam swoje opakowanie? ;)

SPRAWDŹ NAS ...

Zamów próbki naszych wydruków