Spółka Aniflex posiada w swojej ofercie innowacyjne wszywki tekstylne dedykowane producentom z branży modowej. 

Czytaj więcej...

Technologia druku fleksograficznego charakteryzuje się bogactwem i różnorodnością technik dekoracyjnych; jest doskonałą i opłacalną przy realizacji wysokonakładowych produkcji etykiet.

Czytaj więcej...

Technologia druku cyfrowego stanowi odpowiedź na potrzebę personalizacji, nanoszenia zmiennych danych na etykiecie, a jej  podstawową zaletą jest wydruk projektu etykiety bezpośrednio z pliku komputerowego, co w praktyce oznacza całkowitą eliminację kosztów związanych z zakupem form drukarskich (fotopolimerów).

Czytaj więcej...

Park maszynowy Spółki Aniflex uzupełniają maszyny i urządzania do produkcji białych (niezadrukowanych lub wstępnie zadrukowanych) etykiet samoprzylepnych wykorzystywanych najczęściej w gospodarce logistycznej lub magazynowej do oznaczania, chociażby kodem kreskowym, gotowych partii towarów.

Czytaj więcej...

Do zadruku etykiet samoprzylepnych Spółka Aniflex proponuje Klientom najwyższej jakości taśmy termotransferowe umożliwiające nanoszenie informacji, grafiki, kodów kreskowych na bardzo różne powierzchnie takie jak: papier, karton, folie, nylon czy satynę.

Czytaj więcej...