NASZA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA DRUKU CYFROWEGO
etykiety cyfrowe

Odpowiedzią na potrzebę personalizacji, nanoszenia zmiennych danych na opakowaniu jest metoda druku cyfrowego, której podstawową zaletę stanowi wydruk projektu graficznego bezpośrednio z pliku komputerowego, co w praktyce oznacza całkowitą eliminację kosztów związanych z zakupem form drukarskich. Druk cyfrowy jest doskonałym rozwiązaniem przy realizacji niskonakładowych produkcji etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych czy opakowań elastycznych. W połączeniu z możliwością łączenia nakładów (drukowania kilku projektów o tym samym wymiarze w jednym przebiegu produkcyjnym) oraz doskonałym nasyceniem barw otrzymujemy wysokojakościowy produkt będący odpowiedzią na jeden z wiodących trendów w projektowaniu etykiet i opakowań - personalizację. Cyfrowy druk etykiet to znakomite rozwiązanie dla tworzenia kreatywnych projektów etykiet i opakowań.

Image

Druk Cyfrowy

Ink Jet UV

Image

Druk cyfrowy

Tonerowy

Krótka charakterystyka technologii cyfrowej

Obecnie druk cyfrowy to najbardziej optymalna kosztowo technika druku dla realizacji produkcji niskonakładowych lub tych charakteryzujących się dużą zmiennością projektu.

Realizacja druku w technologii cyfrowej odbywa się bez użycia dodatkowych form drukowych. Wydruk projektu etykiety realizowany jest bezpośrednio z pliku komputerowego, co nie tylko ogranicza koszty zakupu etykiet, ale także czas realizacji zlecenia. Klienci naszej firmy mają możliwość poznania procesu realizacji druku cyfrowego podczas wizyty w naszej siedzibie znajdującej się w pobliżu Łodzi (konkretnie w Tomaszowie Mazowieckim).

Personalizacja jest jednym z najbardziej widocznych trendów związanych z projektowaniem skutecznych opakowań. Technologia druku cyfrowego umożliwia tworzenie i wydruk unikalnych etykiet opatrzonych na przykład własną dedykacją lub indywidualnym projektem.

Cyfrowy druk etykiet – dlaczego warto go wybrać?

Etykiety cyfrowe to przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują niewielkiej ilości etykiet; druk ten doskonale sprawdza się także przy realizacji wydruku projektów charakteryzujących się dużą zmiennością danych. Dzielimy się doświadczeniem, podpowiadamy, w jaki sposób można zadbać o unikalny charakter etykiet oraz jak wybrać właściwe połączenia kolorów, aby na dłuższej zatrzymać uwagę potencjalnego odbiorcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wystarczy zamówić próbnik naszych wydruków.

Różnorodność i wielowariantowość produktów sprawiają, że etykiety cyfrowe zyskują coraz większą popularność. Obecnie technologia ta używana jest do produkcji nie tylko niewielkich ilości etykiet, ale także (a może przede wszystkim) w przypadku druku etykiet personalizowanych lub tych charakteryzujących się dużą zmiennością danych. Dla wielu firm – naszych Klientów, druk cyfrowy stał się podstawową formą realizacji wydruku etykiet i opakowań, ze względu na swą elastyczność związaną z koniecznością wprowadzania zmian na etykietach lub możliwość realizacji tzw. Produkcji just in time.

Możliwości

To możemy dla Ciebie zrobić.

SPRAWDŹ NAS ...

Zamów próbki naszych wydruków