NASZA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA DRUKU FLEKSOGRAFICZNEGO
etykiety fleksograficzne

Technologia druku fleksograficznego charakteryzuje się bogactwem i różnorodnością technik dekoracyjnych; jest doskonała i opłacalna przy realizacji wysokonakładowych produkcji etykiet i opakowań. W połączeniu z możliwością stosowania rozmaitych podłoży tj. folie metalizowane czy ultra clear, daje doskonały efekt, który w zestawianiu z chwytliwym przekazem i projektem graficznym umożliwia wyróżnienie produktu na sklepowej półce. Fleksografia swą popularność zawdzięcza nie tylko możliwości nanoszenia zdobień, lakierów uszlachetniających itp., ale także temu, że jest jedną z najbardziej opłacalnych technik drukowania „zaawansowanych” - technologicznie i projektowo - etykiet i opakowań.

Nasi Klienci mają możliwość poznania technologii fleksograficznej podczas wizyty w naszej siedzibie, która mieści się w Tomaszowie Mazowieckim (niedaleko Łodzi). Podczas organizowanych przez nas warsztatów istnieje możliwość zwiedzenia działu produkcji i tym samym dokładnego poznania możliwości poszczególnych technologii druku.

Image

Druk fleksograficzny

Farby UV

Image

Druk fleksograficzny

Farby wodne

Krótka charakterystyka technologii fleksograficznej

Druk fleksograficzny jest najbardziej optymalną techniką druku dla realizacji produkcji wysokonakładowej. Jeśli potrzebujesz kilkunastu - kilkuset tysięcy etykiet wyprodukowanych na podstawie jednego projektu graficznego, powinieneś wybrać druk fleksograficzny.

Technologia druku fleksograficznego wymaga użycia fotopolimerów, czyli form drukowych za pomocą których nanoszone są kolory na etykiecie. Każdy kolor użyty w projekcie wymaga zastosowania jednego fotopolimeru.

Fleksografia jest jedną z technik druku, które są dedykowane produkcji masowej. Personalizacja projektu etykiety przy jej zastosowaniu jest zupełnie nieopłacalna. Dla realizacji personalizowanych projektów etykiet, albo tych charakteryzujących się dużą zmiennością danych, polecamy druk cyfrowy. W przypadku  wątpliwości chętnie podpowiemy, która technologia druku będzie  najkorzystniejsza, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania Klienta i potrzeby danego projektu.

Drukarnia fleksograficzna

Nasza firma cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów z Warszawy, Łodzi i wielu innych polskich miast. Priorytetem są dla nas potrzeby Klienta, chętnie podejmiemy się realizacji niestandardowych zleceń. Nasze etykiety fleksograficzne tworzone są z należytą precyzją, czego dowodem jest dokładne odzwierciedlenie barw i najdrobniejszych detali. Zachęcamy do kontaktu, chętnie przygotujemy ceny danego projekt. Nasza drukarnia jest drukarnią fleksograficzną i cyfrową, mieścimy się niedaleko Łodzi.

Możliwości

To możemy dla Ciebie zrobić.

SPRAWDŹ NAS ...

Zamów próbki naszych wydruków